Гэтая старонка была перакладзена аўтаматычна і яшчэ не праверана экспертамі.
28.10.2023 #навіны 1270
Вынікі Хакатона ItTech 2023
Изображение №1
Изображение №1
Изображение №2
Изображение №2
Изображение №3
Изображение №3
Изображение №4
Изображение №4
Изображение №5
Изображение №5
Изображение №6
Изображение №6
Изображение №7
Изображение №7
Изображение №8
Изображение №8

З 25 па 27 у рамках у рамках I міжнароднай канферэнцыі "ІТ і адукацыя" прайшоў Хакатоне ItTech 2023, які арганізавала міністэрства агульнай і прафесійнай адукацыі Растоўскай вобласці, ДБПОУ "Растоўскі-на-Доне каледж сувязі і інфарматыкі". Хакатон дазволіў удзельнікам развіць прафесійныя навыкі, навыкі праектнай дзейнасці, уменні працаваць у камандзе.

У Хакатоне прынялі ўдзел больш за 50 каманд з Беларусі, Расіі, Арменіі. Прадстаўніцтва каледжа – 12 каманд працавалі анлайн. Пасля 2 сутак бесперапыннай барацьбы (рашэнні пастаўленых задач) вызначаны пераможцы ў кожнай намінацыі.

У намінацыі "Лепшае праграмнае рашэнне ў галіне інфармацыйнай бяспекі" дыплом і 35000 расійскіх рублёў ад кампаніі Рубікон заваявала каманда "Code Creators". Лепшую прэзентацыю праекта навучэнцамі і прыз ад цэнтра Інвест заваявала каманда «Кракадзілы». Журы конкурсу адзначыла высокую падрыхтоўку навучэнцаў МРК.

Дзякуем нашым навучэнцам і іх кіраўнікам за годнае прадстаўленне каледжа на сусветным узроўні!

Спіс удзельнікаў

Назва
каманды

ПІБ удзельнікаў (цалкам)

Нумар групы

Прозвішча, імя

кіраўніка

Рэактывкі

Дастанка Дыяна Дзмітрыеўна

3k9393

Карабан Мікіта Сяргеевіч

Траццякоў Мікіта Уладзіміравіч

3k9393

Пуцята Сцяпан Юр'евіч

3k9391

Акопян Ганна Акопаўна

2k9391

Супер Web Delovepers

Турчын Цімур Аляксандравіч

2K9394

Кочнева Вікторыя Нікаўлаеўна

Хабалкін Арсень Дзмітрыевіч

Стваральнікі кода

Пірагоў Дзяніс Уладзіміравіч

1k9393

Сальнікава Алена Аляксандраўна

Іліязаў Нур-Амін Нурбекавіч

Ульянава Марыя Канстанцінаўна

Тамбольская Анастасія Сяргееўна

БДУІР App Manufacturing

Новікава Анастасія Германаўна

1x9391

Сальнікава Алена Аляксандраўна, Гаўрыленка Валерыя Сяргееўна

Леўчанка Кірыл Максімавіч

0k9291

Багуцкая Юлія Аляксееўна

1k9393

Лой Вячаслаў Андрэевіч

1k9393

WebWeavers

Барысюк Уладзіслаў Алегавіч

1k9393

Сальнікава Алена Аляксандраўна

Дарошка Максім Вітальевіч

Крывашэй Ягор Дзмітрыевіч

Красеў Мацвей Сяргеевіч

WebWizards

Гурыновіч Раман Дзмітрыевіч

1k9393

Сальнікава Алена Аляксандраўна

Скадзін Мікіта Дзмітрыевіч

Кавалеўскі Ягор Яўгенавіч

Краўчук Уладзіслаў Леанідавіч

Суполка Techcraft

Далмат Уладзіслаў Аляксандравіч

0x9391

Дар'я Валер'еўна Карповіч

Кузняцова Ксенія Вадзімаўна

ProfiTeam

Аліеў Хаджыгасан Актаевіч

0x9391

Дар'я Валер'еўна Карповіч

Петрашэвіч Арына Сяргееўна

Макеева Карына Юр'еўна

Байтавыя
архітэктары

Яўген Паўлавіч Масюк

0k9392

Карповіч Дар'я Валер'еўна,
Канчанін Вікторыя Іосіфаўна

Шалейка Арсень Сяргеевіч

Чызкейк-па-аджарску

Альханакта Усама Амар

1x9391

Сальнікава Алена Аляксандраўна

Чачоткін Раман Аляксандравіч

Бутэр Арцём Аляксеевіч

Гаспаран Роберт Артаковіч

Каманда мары

Грыгаровіч Анастасія Алегаўна

0k9393

Карповіч Дар'я Валер'еўна,
Канчанін Вікторыя Іосіфаўна

Ломскі Ягор Сяргеевіч

0k9393

Кулічкоў Іван Аляксандравіч

0x9394

Лазюк Віталь Аляксандравіч

0k9392

Кракадзілы

Ткачоў Артур Аляксандравіч

0x9394

Карповіч Дар'я Валер'еўна,
Канчанін Вікторыя Іосіфаўна

Грышан Арцём Андрэевіч

Козел Алена Сяргееўна