Гэтая старонка была перакладзена аўтаматычна і яшчэ не праверана экспертамі.
15.01.2024 #навіны 1206
Віншуем пераможцаў другога этапа рэспубліканскай алімпіяды па навучальных прадметах у 2023/2024 навучальным годзе
Изображение №1
Изображение №1

Прозвішча, імя, імя па бацьку навучэнца

Дасягненні

Прозвішча, імя, імя па бацьку выкладчыка

Клімавіч Соф'я Дзянісаўна

Група 3к9391

Дыплом першай ступені па матэматыцы

Махнач С. Б.

Клімавіч Соф'я Дзянісаўна

Група 3к9391

Дыплом I ступені па рускай мове і рускай літаратуры

Самсонава Т. А.

Кавалёва Анастасія Андрэеўна

Група 2к9391

Дыплом I ступені па геаграфіі

Куўшынчыкава Н. В.

Рыбін Канстанцін Дзмітрыевіч

Група 3к9392

Дыплом I ступені па геаграфіі

Куўшынчыкава Н. В.

Хабібулін Марат Аляксеевіч

Група 3к9592

Дыплом I ступені па грамадазнаўстве

Раманюк М. Ю.

Такушэвіч Дзмітрый Аляксандравіч

Група 2к9191

Дыплом I ступені па фізічнай культуры і здароўю

Лабастаў А. К.

Скрабцоў Усевалад Дзмітрыевіч

Група 3к9391

Дыплом I I ступені па сусветнай гісторыі і гісторыі Беларусі

Кондзік К. А.

Рыбін Канстанцін Дзмітрыевіч

Група 3к9392

Дыплом I I ступені па сусветнай гісторыі і гісторыі Беларусі

Кондзік К. А.

Чаркоўская Юлія Сяргееўна

Група 3к9391

Дыплом II ступені па фізічнай культуры і здароўю

Аўдзеенка Л. С.

Бондараў Мікалай Аляксеевіч

Група 2к9393

Дыплом II ступені па фізічнай культуры і здароўю

Калтуноўскі С. В.

Куракевіч Ангеліна Віктараўна

Група 2к9392

Дыплом II ступені па фізічнай культуры і здароўю

Седрык Э. А.

Цішкевіч Уладзіслаў Андрэевіч

Група 2к9191

Дыплом III ступені па матэматыцы

Махнач С. Б.

Рагойша Мікіта Вітальевіч

Група 3к9391

Дыплом III ступені па фізіцы

Комяк Е. Н.

Лісоўская Аліна Паўлаўна

Група 3к9391

Дыплом III ступені па інфарматыцы

Ручаеўская А. Р.

Жукоўская Мілана Паўлаўна

Група 3к9391

Дыплом III ступені па хіміі

Бутрым Л. С.

Сарока Мікіта Аляксандравіч

Група 3к9391

Дыплом III ступені па біялогіі

Кур'яновіч А. У.

Арыяна Мікалаеўна Дубовік

Група 3к9394

Дыплом III ступені па біялогіі

Кур'яновіч А. У.

Кавалёва Анастасія Андрэеўна

Група 2к9391

Дыплом III ступені па англійскай мове

Козак Т. У.

Назаранка Ганна Андрэеўна

Група 3к9291

Дыплом III ступені па беларускай мове і літаратуры

Дакучыч В. Р.

Кашчаня Уладзіслаў Іванавіч

Група 3к9291

Дыплом III ступені па грамадазнаўстве

Масол О. П.

Сямёнаў Дзмітрый Аляксандравіч

Група 2к9591

Пахвальны водгук па біялогіі

Кур'яновіч А. У.